Waluty:
Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Informacje na temat ochrony prywatności
Informacje, które zbieramy, to imię i nazwisko, adres rozliczeniowy i adres wysyłki, numer telefonu, adres e-mail, adres e-mail polecającego i dane karty kredytowej. Dane są przechowywane w zabezpieczonej bazie danych i można uzyskać do nich dostęp tylko za pośrednictwem webmasterów z osobistymi zakodowanymi danymi. Jeśli chcesz, aby informacje zostały poprawione lub usunięte, możesz wysłać nam wiadomość e-mail w dowolnym momencie i poinformować nas, co chcielibyśmy, abyśmy zrobili. Wszystkie wnioski są realizowane w trybie przyspieszonym, a potwierdzenie wysyłane jest na Twój adres e-mail, gdy tylko spełnimy Twoją prośbę.

Nasze zasady ochrony prywatności są surowe i są przestrzegane przez cały czas. Możesz mieć pewność, że wszelkie informacje przesłane do naszej witryny pozostają poufne na zawsze. Informując o naszej polityce, promujemy zaufanie i zaufanie do wszystkich osób, które przesyłają informacje, kupując lub żądając określonych informacji oraz rejestrując się.

Korzystamy z informacji podanych przez Ciebie przy składaniu zamówienia lub innym żądaniu tylko w celu wypełnienia tego żądania w sposób satysfakcjonujący. Nie udostępniamy tych informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do wypełnienia tego żądania. Robimy to samo z informacjami, które podajesz o kimś innym, składając zamówienie tylko w celu wysłania produktu i potwierdzenia dostawy. Nie udostępniamy tych informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do wykonania tego zamówienia.

Możesz poprosić o usunięcie lub usunięcie wszystkich informacji o Tobie. Aby chronić Twoją prywatność i bezpieczeństwo, podejmiemy uzasadnione kroki w celu zweryfikowania Twojej tożsamości przed udzieleniem dostępu lub wprowadzeniem poprawek.

Używamy zwrotnych adresów e-mail, aby odpowiedzieć na otrzymany e-mail. Takie adresy nie są wykorzystywane do żadnych innych celów i nie są udostępniane podmiotom zewnętrznym. Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi, zachować dokładność danych i zapewnić odpowiednie wykorzystanie informacji, wprowadziliśmy fizyczne, elektroniczne i zarządcze procedury w celu zabezpieczenia i zabezpieczenia informacji, które zbieramy online.
Powrót
buty do biegania, buty kowbojki, sandały damskie, mokasyny męskie